Ako vyrobiť nábytkovú zostavu za 30 minút?

Pozvánka na Deň nábytkárskych technológií v praxi.

Vážení priatelia z nábytkárskej branže,
dovoľujeme si Vás srdečne pozvať na Deň nábytkárskych technológií v praxi, ktorý sa uskutoční dňa 19. júna 2014 od 9:00 hod do 16:00 hod v Bratislave.
Vďaka pánovi Petrovi Tomkovi, majiteľovi a šéfovi firmy Nábytkové stolárstvo TOMKO v Bratislave, ktorý nám umožnil prístup do svojej výrobnej prevádzky, Vám ponúkame jedinečnú možnosť vidieť najnovšie technológie NAŽIVO.

DOZVIEME SA
Ako vyrobiť nábytkovú zostavu do 30 minút od nákresu v kancelárii?
• Sofwarová príprava výroby v kancelárii: návrh a nakreslenie nábytkovej zostavy v softwari Cabinet Control, následne vytvorenie kusovníka materiálu s importom dát do optimalizačného softwaru OptiBase.
• Po optimalizácii formátovanie materiálu na nárezovom centre HOLZ HER CUT 6110. Nalepenie identifikačných štítkov s informáciami pre ďalšie opracovanie.
• Opracovanie dielcov - vŕtanie, frézovanie a drážkovanie na CNC obrábacom centre HOLZ HER EASY MASTER, do ktorého sa importujú data z kresliaceho softwaru Cabinet Control.
• Olepovanie na olepovacom stroji HOLZ HER SPRINT 1329 ( s možnosťou rýchlej výmeny farby lepidla a používanie PUR lepidla).

Ak Vás naša pozvánka zaujala, dajte nám prosím vedieť o svojej účasti predom na e-mail: info@kral-zilina.sk alebo faxom na číslo: 041 7241180 formou oznámenia o návšteve do 8.6.2014 . Viac informácií: Jana Piesecká, 0911 500 003. Prihláste sa čo najskôr ! Tešíme sa na Vašu návštevu.
Stretneme sa na adrese:
Nábytkové stolárstvo TOMKO - Prevádzka: SOŠ polygrafická, Račianska 190, 835 26 Bratislava
Game info
Dátum pridania:
27-05-2014

136 x zobrazené Ako vyrobiť nábytkovú zostavu za 30 minút?

Najhľadanejšie tagy k tomuto príspevku: žiadne
Komentáre na facebook